ВІКНОПЛАСТ
Наша мета - комфорт у кожну оселю!
СТЕЛІ ВІКНА ДВЕРІ ЖАЛЮЗІ
Контакти

м.Івано-Франківськ

(050)7-34-34-55 (097)14-14-950

м.Калуш

(03472)6-50-13 (066)090-41-62

Працюємо по всьому західному регіону

Пн.-Пт. 9:00-18:00 Пишіть нам на zakaz@viknoplast.if.ua Адреси магазинів у розділі Контакти

Головна > Двері > Міжкімнатні двері
Спеціальні пропозиції

Натяжна стеля

Знижки на натяжну стелю до 30%, тільки у травні! Детальніша інформація за телефонами у розділі "Контакти"

Міжкімнатні двері булорусії та деревяні двері

Двері деревяні шпоновані, міжкімнатні, Термінус.

Перейти до каталогу "Міжкімнатні двері">>>

Фірма "Вікнопласт" деревяні міжкімнатні двері з 2005р. За цей час ми встигли попрацювати з різними видами міжкімнатних дверей: дверьми з мдф, дверьми з масиву, шпонованими дверьми та ін. , виробництва як України так і країн ближнього зарубіжжя ( двері Білорусії, Росії, Польщі, тощо ). Це дозволило нам проаналізувати плюси та мінуси різних типів дверей від різних виробників, для того щоб в нашому асортименті були тільки двері з найкращим співвідношенням ціна-якість. На даний момент ми пропонуємо Вам двері виробництва Української фабрики "Термінус" ( Вінницька область ), двері білорусії, а також натуральні деревяні двері високої якості ТМ Unika.

За весь час співпраці, фабрика дверей "Термінус" зарекомендувала себе як надійний партнер з високою якістю продукції, яка нічим не поступається, а й подекуди перевищує якість продукції імпортних аналогів - двері білорусії. Стабільна якість продукції, зручна логістика, сучаний асортимент, стабільна цінова політика, ось основні переваги дверей від фабрики Термінус.

Основний тип дверей які ми продаємо - це двері з натурального дерева, оздоблені натуральним шпоном цінних порід деревини та міжкімнатні двері з масиву деревини без будь-якого покриття ( з лакування та без лакування). Інші типи дверей які поширені на українському ринку - це двері МДФ. Спробуємо коротко розповісти яка технологія виготовлення шпонованих дверей.

Будова шпонованих дверейМіжкімнатні деревяні двері в розрізі

Каркас дверей виробництва фабрики "Термінус" так як і двері білорусії виготовляється з зрощеного соснового брусу, який придає їм міцності та запобігає деформаціям. З зовнішньої сторони каркас обклеюється листами вологостійкої МДФ плити товщиною 4мм., для запобігання розтріскування шпону. Після цього все полотно обклеюється шпоном цінних порід деревин ( дуб, бук, горіх, анегрі та ін ), товщина шпону - близько 1мм. Глухі частини дверей, так звані "фільонки" виготовляються з МДФ і також покриваються шпоном. Оздоблюючі елементи, такі як рамки, штапики та ін. виготовляються з масиву деревини. Проте є такі виробники які використовують сотовий картон для заповнення глухих частин дверного полотна та навіть інколи й самого каркасу, такі двері легші ніж двері без пустотілих заповнень, і коштувати мають дешевше, тому обираючи шпоновані двері, поцікавтесь чи вони з суцільним заповненням деревом чи в каркасі дверей передбачені пустотілі частини.

Перевагою шпонованих дверей в першу чергу це зовнішній вигляд та порівняно не висока ціна. Також в порівнянні з ламінованими дверми, шпоновані міжкімнатні двері є міцнішими та довговічнішими. До мінусів таких дверей слід віднести те що не завжди каркас виготовляється з суцільного дерева, є випадки коли виробник економить і робить двері пустотілими. Також такі двері не виготовляються під індивідуальний розмір. Такі двері практично не передбачають можливості шліфування та повторного лакування ( у випадку механічного пошкодження чи просто бажанні змінити колір ), через досить малу товщину шпону.

Деревяні двері, виготовлені повністю з натурального дерева - це самий престижний, якісний та дорогий варіант дверей. Виготовляються вони як з хвойних порід дерева так і з твердих порід - дуб, бук, ясен та ін. Такі двері не покриваються шпоном, їх можна виготовляти під індивідуальний розмір та навіть під індивідуальний дизайн. Вони можуть бути полаковані в різноманітні кольори та передбачають можливість повторного лакування та шліфування. Такий тип дверей є самим довговічним. Проте дже важливо щоб дерево з якого будуть зроблені такі двері було якісним: висушеним, не мало сучків та пошкоджень та ін.

Фірма Вікнопласт пропонує Вам широкий вибір міжкімнатних дверей: двері білорусії, шпоновані двері та деревяні двері з масиву. Ознайомитись з асортиментом дверей можна у відповідних каталогах, якщо Вас зацікавила наша пропозиція, звяжіться з нами по телефону, або електронній пошті.

Перейти до каталогу міжкімнатних дверей >>>

Деревяні двері білорусії<<<повернутись назад