ВІКНОПЛАСТ
Наша мета - комфорт у кожну оселю!
СТЕЛІ ВІКНА ДВЕРІ ЖАЛЮЗІ
Контакти

м.Івано-Франківськ

(050)7-34-34-55 (097)14-14-950

м.Калуш

(03472)6-50-13 (066)090-41-62

Працюємо по всьому західному регіону

Пн.-Пт. 9:00-18:00 Пишіть нам на zakaz@viknoplast.if.ua Адреси магазинів у розділі Контакти

Головна > Натяжні стелі > Ціна
Спеціальні пропозиції

Натяжна стеля

Знижки на натяжну стелю до 30%, тільки у травні! Детальніша інформація за телефонами у розділі "Контакти"

Натяжні стелі, ціна.

Зараз на ринку натяжних стель спостерігається досить жорстка конкуренція. Хоча конкуренція між виробниками повинна грати на руку споживачу, так як вона повинна призводити до покращення якості кінцевої продукції та до зниження ціни, на справді, це не завжди так. Багато фірм вдаються до хитрощів та рекламних трюків, заманюючи клієнта гучними фразами типу "Натяжна стеля по ціні від 90 грн м2.!" і т.п. А в реальності, клієнт, потрапивши "на гачок" до таких фірм, досить часто, отримує натяжну стелю сумнівної якості та ще й по ціні яка суттєво відрізняється від заявленої.

Так якою ж повинна бути чесна ціна на натяжну стелю?

Для того щоб дати відповідь на це запитання спочатку розглянемо з чого складається вартість стелі:

  1. Вартість плівки. Основна складова такої стелі. Ціна якісної плівки для кінцевого споживача не може бути нижчою ніж 9-10 дол./м2. По-перше, тому, що в Україні, плівку для натяжних стель не виготовляють, а це значить що до закупівельної ціни на заводі виробнику необхідно додати як мінімум 35% за розмитнення ( мито + ПДВ ), плюс до цього ціна плівки для кінцевого клієнта включає:
    • роботу по викроюванню полотна з рулону, по розмірах вашої стелі, під час цієї операції залишається певна кількість відходів плівки, які також закладені в кінцеву ціну;
    • роботу по обгарпунюванню ( приварюванні до полотна по периметру, на спеціальних станках ТВЧ, гарпуна - спеціального кріплення яким полотно буде кріпитись до профілю, детальніше можна прочитати у статті про монтаж натяжної стелі), до цієї операції потрібно врахувати також і вартість самого гарпуна;
    • витрати на транспорт та пакування, яке для натяжної стелі має свої особливості ( використовується велика кількість ізоляційних матеріалів які запобігають залежуванню плівки ).
  2. Ціна профілю для натяжної стелі та кріпильних матеріалів. Для того щоб встановити саме полотно, спочатку необхідно прикріпити по периметру приміщення спеціальний профіль. Він буває або з пластику ( дешевший варіант ) або з алюмінію. Не варто економити ні на профілі ні на кріпильних матеріалах, так як в натягнутому стані стеля створює навантаження на відрив до 60 кг. на погонний метр профілю, що при не якісному профілі, чи поганому кріпленні може призвести до деформацій. Тому до собівартості стелі потрібно добавити ще декілька доларів на м2 - вартість профілю.
  3. Монтажні роботи. Їх вартість також суттєво впливає на ціну натяжної стелі. З однієї сторони, дивлячись відео про те як встановлюється натяжна стеля, можна подумати що це дуже просто та швидко, проте насправді, монтаж потребує високої кваліфікації працівників, досвіду, та наявності необхідного інструменту. Хороших спеціалістів є досить мало, а тому свою роботу вони оцінюють досить дорого, в середньому ціна монтажу звичайної прямокутної стелі складає від 5 до 7 дол./м2.

Підбивши підсумок ви можете побачити що ціна готової стелі складе не менше ніж 18-20 дол. Хоча тут ми не врахували роботу замірника, менеджера з продажу, % який закладається на гарантійне обслуговування (звичайно фірми "одноденки" його можуть і не враховувати ) і т.п. Звичайно цими витратами можна знехтувати і замовити роботу в самостійних монтажних бригад по оголошенню, проте хто тоді буде відповідати за якість матеріалів, виконаної роботи чи за гарантійне обслуговування? У випадку з солідною фірмою у вас завжди буде на руках договір про виконані роботи, гарантійний талон, та можливість звернутись до керівництва у випадку виникнення рекламацій.

Також врахуйте що ми розглядали ціну натяжної стелі звичайної форми ( прямокутник або квадрат ) без додаткових складностей. Ціна може бути суттєво більшою якщо на вашій стелі мають бути криволінійні відрізки, велика кількість кутів, додаткові точки освітлення, прихована підсвітка і т.п. Ціна може бути і нижчою, якщо у вас стеля площею більше 30-40 м.кв.

Тому, для того щоб жоден клієнт не залишився обманутим, у нас не має сталої ціни 1 м2. готової стелі. Для кожного клієнта ми робимо індивідуальний прорахунок, враховуючи точний розхід матеріалів, обраний тип плівки, додаткові роботи і т.п. Звертайтесь до нас за телефонами вказаними у рубриці "Контакти" та отримайте максимально повну консультацію та детальний прорахунок, запевняємо, ви будете задоволені нашою ціною та якістю виконання робіт.

Щоб переглянути фото виконаних нами робіт перейдіть до розділу - "Фотогалерея натяжних стель".